Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ: oddaja za otroke
09:40
Žogarija 2021, 6. oddaja
10:10
Jutranji pogovori 1
11:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:05
Župan z vami: Franjo Naraločnik, župan Občine Ljubno
13:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogica Nogica, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Lahko noč, otroci! Čebelica Meli
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Dotiki gora: Špičasti vrh
19:00
Vrtnarski kotiček
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2896. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Slovenska nota 2021, posnetek finala, 2. del
21:55
Spoznajmo jih …
22:00
POP CORN, zabavnoglasbena oddaja
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ: oddaja za otroke
09:40
2895. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2896. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Na obisku … pri Karlu Stropniku na Konovem pri Velenju
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Jutranji pogovori 1
13:50
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV 18
18:10
Veliki lov na pošast, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Spoznajmo jih …
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:00
Spoznajmo jih …
21:05
Jutranji pogovori 2
22:35
Futsal magazin, oddaja o tekmah 1. slovenske futsal lige
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2896. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Alfi: Po Sloveniji in svetu, 3. del
19:00
Spoznajmo jih …
19:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
Videospot dneva
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Županja z vami: mag. Romana Lesjak, županja Občine Črna na Koroškem
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
22:05
Spoznajmo jih …
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program