Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
05:30
UK Championship - 1/4 final.
07:29
Champions League - London (Eng).
09:00
UK Championship - 1/4 final.
12:30
UK Championship - 1/4 final.
13:45
UK Championship - 1/2 final.
22:00
UK Championship - 1/2 Final.
23:30
Novice, pon.
23:36
HS 134 – Mens Team.
01:30
UK Championship - 1/2 Final.
03:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
04:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
07:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
08:05
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
10:45
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
17:00
Biatlon: W.CUP, pon.
17:20
Smučarski skoki: W.CUP, v živo
19:00
Golf: PGA Tour, v živo
22:05
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
23:05
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
23:45
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
00:30
Biatlon: W.CUP, pon.
01:00
Biatlon: W.CUP, pon.
03:00
Smučarski teki: W.CUP, pon.
04:00
Smučarski teki: W.CUP, pon.
04:45
Smučarski teki: W.CUP, pon.
07:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
08:30
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
09:30
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
12:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
13:30
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
13:35
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
13:40
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
15:15
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
15:45
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
16:00
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
16:30
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
17:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
18:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
19:00
Smučanje prostega sloga: W.CUP, pon.
20:00
Kolesarstvo Track: Champions League, prvič
21:00
Judo: Grand Slam Tournament, pon.
21:30
Biatlon: W.CUP, pon.
22:15
Biatlon: W.CUP, pon.
23:00
Biatlon: W.CUP, pon.
23:30
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
00:30
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
01:30
Legendary matches.
03:00
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
03:45
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
04:15
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
04:30
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
05:00
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.