Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
09:00
Eredivisie... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
13:25
2. Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
15:25
Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
17:30
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
17:45
Dokumentarec... Komentator: Marko Premrl.
18:00
The Transat Jacques Vabre... Komentator: Gregor Žvab.
18:30
FIA Pure Motorsport... Komentator: Gregor Žvab.
19:00
World of Free Sports... Komentator: Luka Potočnik.
19:30
Prva liga Telemach... Komentator: Žiga Ikič.
20:15
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
22:15
Prva liga Telemach... Komentator: Žiga Ikič.
22:30
ICE Hockey League... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
00:30
Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
02:30
Bundesliga magazin... Komentator: Marko Premrl.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
07:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
09:00
FIA Pure Motorsport... Komentator: Gregor Žvab.
09:30
ICE Hockey League... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
11:30
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
13:25
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
15:25
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
17:25
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
19:30
Dokumentarec... Komentator: Marko Premrl.
19:40
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
21:45
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
23:45
Italijanska liga... Komentator: Kenny Jan.
01:45
Dokumentarec... Komentator: Marko Premrl.
02:00
The Transat Jacques Vabre... Komentator: Gregor Žvab.
02:30
World of Free Sports... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
05:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
07:00
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
09:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
11:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
13:00
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
15:00
ICE Hockey League... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
17:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
21:00
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
22:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
23:00
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
01:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Italijanska liga... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.