Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Šlager parada, glasba
08:00
Madagaskar (Madagascar), dokumentarna oddaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Country mix, glasba
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
Alfi Nipič in muzikanti Evrope – 2.del, koncert Alfija Nipiča
15:00
TV Market, televizijska prodaja
15:30
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
16:00
TV Market, televizijska prodaja
17:00
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
17:30
Igrajo: Alexey Demidov, Michail Pshenichny, Karina Andolenko.
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
Phil Collins – prva poslovilna turneja, posnetek koncerta iz Pariza
22:15
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
22:45
Igrajo: Leonid Kuravlev, Evgenia Simonova, Nina Maslova, Evgeny Leonov...
00:20
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
00:50
Nočni program
07:00
Yugo izbor, glasba
08:00
Hitlerjev obisk Maribora, dokumentarna oddaja
09:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
10:00
Koncert skupine Nair, koncert
11:00
Neizpovedane športne zgodbe, pogovorna oddaja o prelomnih trenutkih zgodovine športa
12:00
Bordjoš – skrivnost stara 7000 let (Bordjosh, a 7.000 Years Old Mystery), dok. oddaja
13:00
Živjenje z nomadskimi Mongoli (Life with Mongolian Nomads), dokumentarna oddaja
14:00
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
14:30
TV Market, televizijska prodaja
15:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
16:00
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Koncert skupine Nair, koncert
18:30
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
19:00
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
20:00
Viorica si Ionita de la Clejani, koncert
22:00
Igrajo: Sung-il Shin, Jeong-hun Kim, Yeong-ok Lee...
00:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
01:00
Nočni program
07:00
Slovenski video coctail, zabavna glasba
08:00
Igrajo: Joseph Fiennes, Neve McIntosh...
09:45
TV Market, televizijska prodaja
11:30
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
12:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
13:00
Igrajo: Marlon Brando, Karl Malden, Pina Pellicer, Katy Jurado...
15:30
TV Market, televizijska prodaja
16:00
Neizpovedane športne zgodbe, pogovorna oddaja o prelomnih trenutkih zgodovine športa
17:00
TV Market, televizijska prodaja
18:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
19:00
Domači napev, glasba
20:00
Igrajo: Leonid Kuravlev, Evgenia Simonova, Nina Maslova, Evgeny Leonov...
21:35
Bee Gees – One night only, posnetek koncerta
23:35
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
00:35
Živjenje z nomadskimi Mongoli (Life with Mongolian Nomads), dokumentarna oddaja
01:35
Nočni program