Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1
05:30
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G kombinacija, (m), pon.
06:30
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Slalom kombinacija, (m), pon.
07:15
Biatlon: SP, Antholc, Potera, (ž), pon.
07:45
Biatlon: SP, Antholc, Potera, (m), pon.
08:30
Biatlon: SP, Antholc, Štafeta, (m), pon.
09:00
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Slalom kombinacija, (ž), pon.
09:45
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G kombinacija, (m), pon.
10:30
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Slalom kombinacija, (m), pon.
11:15
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (ž), v živo
13:45
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Slalom kombinacija, (m), pon.
14:30
Biatlon: SP, Oberhof, Štafeta, mešano, v živo
16:15
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (ž), pon.
17:00
Ciklo-Kros: SP, Hoogerheide, (m), pon.
20:00
Magazin: Najbolje od AO, Tenis Grend Slem Turnir, VTR
21:00
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (ž), pon.
21:45
Biatlon: SP, Oberhof, Štafeta, mešano, pon.
22:30
Jedrenje: Trka Okeana, 1. tek, pon.
23:00
Magazin: Discovery Golf, Golf PGA Tur, pon.
23:30
Snuker: Evropska serija, DM, Finale, pon.
01:30
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (ž), pon.
02:15
Biatlon: SP, Oberhof, Štafeta, mešano, pon.
05:30
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (ž), pon.
06:15
Biatlon: SP, Oberhof, Štafeta, mešano, pon.
08:30
Jedrenje: Trka Okeana, 1. tek, pon.
09:00
Biatlon: SP, Oberhof, Štafeta, mešano, pon.
09:45
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (ž), pon.
11:15
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (m), v živo
13:45
Magazin: Najbolje od AO, Tenis Grend Slem Turnir, pon.
14:45
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (ž), pon.
15:45
Biatlon: SP, Oberhof, Štafeta, mešano, pon.
16:30
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (m), pon.
21:30
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (m), pon.
23:00
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (ž), pon.
01:30
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (m), pon.
04:30
Kolesarstvo: Serija PRO, Tur Valensije, Etapa 5, (m), pon.
05:30
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (m), pon.
08:30
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (ž), pon.
09:30
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, Super G, (m), pon.
10:55
AS - svetovno prvenstvo, Kurševel, DH, (ž), v živo
13:00
Biatlon: SP, Oberhof, Štafeta, mešano, pon.
14:15
Biatlon: SP, Oberhof, Sprint, (ž), v živo
16:00
Smučarski skoki: SP - Hincenbah, HS90, (ž), v živo
17:30
ALPSKO SKIJANJE, pon.
22:15
Biatlon: SP, Oberhof, Sprint, (ž), pon.
22:55
Smučarski skoki: SP - Lejk Plesid, Kvalifikacije, HS 128, (m), v živo
01:30
Biatlon: SP, Oberhof, Sprint, (ž), pon.
04:30
Snuker: Evropska serija, DM, Finale, pon.