Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
08:45
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
09:15
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
11:00
ICE Hockey League... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
13:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
13:15
Santos Tour Down Under Men... Komentator: Luka Potočnik.
14:15
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
16:00
Eredivisie... Komentator: Kenny Jan.
17:55
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
20:00
Bundesliga magazin... Komentator: Luka Cotič.
20:25
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
22:30
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek in Luka Bassin.
00:30
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek in Luka Bassin.
02:15
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
03:15
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
06:45
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
07:45
ICE Hockey League... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
09:45
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
11:30
Eredivisie... Komentator: Kenny Jan.
13:30
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
15:15
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
17:15
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
19:00
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek in Luka Bassin.
21:00
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
21:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Luka Cotič.
23:15
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
01:15
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek in Luka Bassin.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
06:45
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
07:45
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
09:45
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
11:30
ICE Hockey League... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
13:30
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek in Luka Bassin.
15:15
Eredivisie... Komentator: Kenny Jan.
17:15
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek in Luka Bassin.
19:00
Hankook 24H Series 2023... Komentator: Gregor Žvab.
19:55
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
22:00
SEHA Liga... Komentator: Blaž Magdič.
23:30
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
01:30
Liga Nova KBM... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.