Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
09:00
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
11:00
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
13:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
15:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
Roc dAzur... Komentator: Luka Potočnik.
17:30
Dokumentarec... Komentator: Marko Premrl.
17:45
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
19:45
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
21:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
23:15
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
01:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Eurocup... Komentator: Lojze Grčman.
05:00
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
07:00
Eredivisie... Komentator: Nejc Mravlja.
09:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
13:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
15:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
17:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
19:00
MXGP... Komentator: Luka Potočnik.
19:25
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
21:30
Formula Regional European Championship... Komentator: Luka Potočnik.
22:00
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
00:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
02:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
08:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
09:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
Eurocup... Komentator: Lojze Grčman.
13:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
15:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
17:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
19:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
21:00
Bundesliga magazin... Komentator: Luka Cotič.
21:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
23:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
01:00
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
05:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.