Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
ROBO TV 16
10:30
Alfi med prijatelji
11:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Iz oddaje Dobro jutro
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIŠ MAŠ: Spretni prstki, ustvarjajmo!
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Fiji, Nova Zelandija
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Country Folk Blues Festival, Slovenj Gradec 2008, Bluegrass Hoppers
22:05
Spoznajmo jih …
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ: Spretni prstki, ustvarjajmo!
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kako se kuha pravljica o Rdeči Kapici
18:30
Lahko noč, otroci! Pero in Črnilnik
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Dotiki gora: Soteska Pekel
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2884. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Koncert ansambla Klateži
22:30
Spoznajmo jih …
22:35
POP CORN, zabavnoglasbena oddaja
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ: Spretni prstki, ustvarjajmo!
09:40
2883. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2884. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Župan z vami: Slavko Vetrih, župan Občine Vitanje
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Jutranji pogovori 1
13:50
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV 12
18:10
Cesarjeva nova oblačila, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:00
Spoznajmo jih …
21:05
Jutranji pogovori 2
22:35
Futsal magazin, oddaja o tekmah 1. slovenske futsal lige
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih