Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 4K
06:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
07:02
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
08:33
OI: WINTER O.G YOUTH, pon.
09:31
Hall of Fame Pyeongchang 2018, pon.
10:29
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
11:32
OI, prvič
12:32
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
13:35
Legendary matches.
15:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
16:04
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
16:30
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
18:25
Kolesarstvo Track: SPs, v živo
22:25
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
22:59
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
23:41
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
01:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
02:04
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
02:49
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
05:13
OI: WINTER O.G YOUTH, pon.
05:59
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
06:42
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
08:37
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
09:10
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
09:50
Alpsko smučanje: W.CUP, v živo
11:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
12:29
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
13:04
Alpsko smučanje: W.CUP, v živo
14:55
Cyclo Cross: SUPERPRESTIGE, v živo
16:15
Cyclo Cross: SUPERPRESTIGE, pos.
17:25
Kolesarstvo Track: SPs, v živo
21:00
Cyclo Cross, v živo
22:10
Cyclo Cross, v živo
23:30
Day 1, ,.
23:59
, , Women.
01:29
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
01:59
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
03:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
04:00
, , Women.
05:00
Hall of Fame Pyeongchang 2018, pon.
06:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
07:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
08:30
ELECTRIC TOURING Motosport: W.CUP, pon.
09:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
09:50
Alpsko smučanje: W.CUP, v živo
11:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
12:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
13:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
13:20
Alpsko smučanje: W.CUP, v živo
14:30
Kolesarstvo Track: SPs, v živo
17:20
Cyclo Cross: W.CUP, pos.
18:20
Cyclo Cross: W.CUP, pos.
19:35
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
20:55
, , Women.
22:00
Special show giving a full review of the weekend as well as a preview of the next round.
22:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
23:30
Special show focusing on the greatest horse racing events including Royal Ascot, American Triple Crown and prix de l'Arc de Triomphe to name but a few.
00:30
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
01:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
02:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
03:00
Legendary matches.
05:00
World Endurance Championships.