Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
07:00
Smučanje prostega sloga: SPs, pon.
08:30
Alpsko smučanje: SPs, pon.
09:30
Kolesarstvo Track: EP, pon.
11:30
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
12:00
Motokros: SPs, pon.
12:30
Reli RAID, pon.
13:00
Motokros: SPs, pon.
13:30
Motokros: SPs, pon.
16:00
OI, pon.
17:00
Alpsko smučanje: SPs, pon.
17:30
Alpsko smučanje: SPs, pon.
18:00
Smučanje prostega sloga: SPs, pon.
19:35
Reli RAID, pon.
20:05
ELECTRIC TOURING Motosport: W.CUP, pon.
21:30
GOLFTV WEEKLY, prvič
22:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
23:30
ERC ALL ACCESS, pon.
00:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
00:30
Smučanje prostega sloga: SPs, pon.
01:30
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
03:00
OI: Home of the Olympics, pon.
04:00
Alpsko smučanje: SPs, pon.
04:30
Alpsko smučanje: SPs, pon.
05:30
Golf: PGA Tour, v živo
08:30
Alpsko smučanje: SPs, pon.
09:30
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
11:30
ELECTRIC TOURING Motosport: W.CUP, pon.
12:00
Motokros: SPs, pon.
12:30
Motokros: SPs, pon.
13:00
Motokros: SPs, pon.
13:30
Motokros: SPs, pon.
14:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
16:00
OI: Home of the Olympics, pon.
17:00
GOLFTV WEEKLY, pon.
17:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
18:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
19:30
ERC ALL ACCESS, pon.
20:00
Motokros: SPs, pon.
20:30
Motokros: SPs, pon.
21:00
Motokros: SPs, pon.
21:30
Motokros: SPs, pon.
22:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
23:30
Day 1, ,.
00:00
Special show giving a full review of the weekend as well as a preview of the next round.
01:30
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
03:00
OI, pon.
04:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
04:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
05:30
Golf: PGA Tour, v živo
08:30
GOLFTV WEEKLY, pon.
09:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
11:30
Sports Spotlight, pon.
12:00
Motokros: SPs, pon.
12:30
Motokros: SPs, pon.
13:00
Motokros: SPs, pon.
13:30
Motokros: SPs, pon.
14:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
16:00
OI, pon.
17:00
Smučanje prostega sloga: W.CUP, pon.
17:55
Smučanje prostega sloga: W.CUP, v živo
19:45
Cyclo Cross, pon.
20:25
Cyclo Cross, pon.
21:05
Smučanje prostega sloga: W.CUP, pon.
22:05
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
23:30
ERC ALL ACCESS, pon.
00:00
ELECTRIC TOURING Motosport: W.CUP, pon.
00:30
Smučanje prostega sloga: W.CUP, pon.
01:30
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
03:00
OI: WINTER O.G YOUTH, pon.
04:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
04:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.