Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
07:10
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
08:05
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
08:55
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
10:50
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
12:50
Eurocup... Komentator: Lojze Grčman.
14:25
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
16:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:25
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
20:30
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
22:30
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
23:00
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
01:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
02:55
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
04:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
06:50
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
08:45
MXGP... Komentator: Luka Potočnik.
09:15
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
11:00
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
11:30
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
13:25
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
15:25
Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
17:30
FIA Pure Motorsport... Komentator: Gregor Žvab.
17:55
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
20:00
Bundesliga magazin... Komentator: Luka Cotič.
20:30
Extreme E... Komentator: Aljoša Novak.
22:30
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
00:30
Dokumentarec... Komentator: Marko Premrl.
00:45
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Cape Epic 2021... Komentator: Luka Potočnik.
05:30
Cape Epic 2021... Komentator: Luka Potočnik.
06:00
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
08:00
Cape Epic 2021... Komentator: Luka Potočnik.
12:30
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
14:25
Eredivisie... Komentator: Kenny Jan.
16:30
Dokumentarec... Komentator: Marko Premrl.
16:40
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
18:45
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:45
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:40
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
22:45
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:45
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
00:45
Extreme E... Komentator: Aljoša Novak.
02:45
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.