Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
05:44
Vijesti na njemačkom jeziku
05:51
Manjinski mozaik: Pogledaj me (R)
06:06
Sunčana strana Prisavlja: Koncert grupa Lili Gee i Mel Camino, snimka (88:49)
07:35
Loza, serija (12) (5/16)
08:20
R: Kamelija Čančarević... Vlast te Tereza37, hrvatski film u konkurenciji za Oscara u kategoriji najbolji strani film, teme su ovog Petoga dana. Komentatori su: Matija Štahan, Marijana Bijelić, Petar Mitrikeski i Lana Bobić.


Mišljenja iznesena u emisiji nisu službena stajališta HRT-a.


Moderira razgovor: Gabrijela Perišić


Repriza: subota, HTV3, 9.00.

09:19
Garaža: Jinx (2017.)
09:45
Trenutak za sjećanje: Dubrovnik
09:48
Puls: Ima nade, dokumentarna reportaža (R)
09:57
Vinjeta (R)
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:55
Dolina sunca, serija (32/210)
11:38
rubrika ON I ONA: Željko i Petra, dokumentarna reportaža (R)
11:41
Vijesti na engleskom jeziku
11:50
Kod nas doma
12:35
Puls
13:05
Globalna Hrvatska HTV
13:44
Vijesti na njemačkom jeziku
13:51
Manjinski mozaik: Pogledaj me (R)
14:06
Sunčana strana Prisavlja: Koncert grupa Lili Gee i Mel Camino, snimka (88:49)
15:35
Loza, serija (12) (5/16)
16:20
R: Kamelija Čančarević... Vlast te Tereza37, hrvatski film u konkurenciji za Oscara u kategoriji najbolji strani film, teme su ovog Petoga dana. Komentatori su: Matija Štahan, Marijana Bijelić, Petar Mitrikeski i Lana Bobić.


Mišljenja iznesena u emisiji nisu službena stajališta HRT-a.


Moderira razgovor: Gabrijela Perišić


Repriza: subota, HTV3, 9.00.

17:19
Garaža: Jinx (2017.)
17:45
Trenutak za sjećanje: Dubrovnik
17:48
Puls: Ima nade, dokumentarna reportaža (R)
17:57
Vinjeta (R)
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:55
Dolina sunca, serija (32/210)
19:38
rubrika ON I ONA: Željko i Petra, dokumentarna reportaža (R)
19:41
Vijesti na engleskom jeziku
19:50
Kod nas doma
20:35
Puls
21:05
Globalna Hrvatska HTV
21:44
Vijesti na njemačkom jeziku
21:51
Manjinski mozaik: Pogledaj me (R)
22:06
Sunčana strana Prisavlja: Koncert grupa Lili Gee i Mel Camino, snimka (88:49)
23:35
Loza, serija (12) (5/16)
00:20
R: Kamelija Čančarević... Vlast te Tereza37, hrvatski film u konkurenciji za Oscara u kategoriji najbolji strani film, teme su ovog Petoga dana. Komentatori su: Matija Štahan, Marijana Bijelić, Petar Mitrikeski i Lana Bobić.


Mišljenja iznesena u emisiji nisu službena stajališta HRT-a.


Moderira razgovor: Gabrijela Perišić


Repriza: subota, HTV3, 9.00.

01:19
Garaža: Jinx (2017.)
01:45
Trenutak za sjećanje: Dubrovnik
01:48
Puls: Ima nade, dokumentarna reportaža (R)
01:57
Vinjeta (R)
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
Dolina sunca, serija (33/210)
03:40
Vijesti na engleskom jeziku
03:48
Što je muškarac bez brkova, hrvatski film (12) (2006.) (R)
05:40
Dišem, kopam, čeprkam..., dokumentarni film (2014.)
06:29
Vijesti na njemačkom jeziku
06:36
Lijepom našom: Čazma (2.dio)
07:41
turizam.hrt
08:06
Alpe Dunav Jadran
08:36
Trenutak za sjećanje: Prekopakra
08:43
Veterani mira
09:28
Kultura s nogu
09:57
Vinjeta (R)
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Dnevnik 2
10:57
Dolina sunca, serija (33/210)
11:40
Vijesti na engleskom jeziku
11:48
Što je muškarac bez brkova, hrvatski film (12) (2006.) (R)
13:40
Dišem, kopam, čeprkam..., dokumentarni film (2014.)
14:29
Vijesti na njemačkom jeziku
14:36
Lijepom našom: Čazma (2.dio)
15:41
turizam.hrt
16:06
Alpe Dunav Jadran
16:36
Trenutak za sjećanje: Prekopakra
16:43
Veterani mira
17:28
Kultura s nogu
17:57
Vinjeta (R)
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Dnevnik 2
18:57
Dolina sunca, serija (33/210)
19:40
Vijesti na engleskom jeziku
19:48
Što je muškarac bez brkova, hrvatski film (12) (2006.) (R)
21:40
Dišem, kopam, čeprkam..., dokumentarni film (2014.)
22:29
Vijesti na njemačkom jeziku
22:36
Lijepom našom: Čazma (2.dio)
23:41
turizam.hrt
00:06
Alpe Dunav Jadran
00:36
Trenutak za sjećanje: Prekopakra
00:43
Veterani mira
01:28
Kultura s nogu
01:57
Vinjeta (R)
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
#MIKSER: Detox, dokumentarna reportaža (R)
03:02
Nedjeljom u 2: Slavenka Drakulić
03:58
Vijesti na engleskom jeziku
04:05
Plodovi zemlje
04:55
Što je muškarac bez brkova, hrvatski film (12) (2006.) (R)
06:47
Vijesti na njemačkom jeziku
06:54
Zadar: More
07:24
Mir i dobro
07:49
Samo lagano
08:14
Sunčana strana Prisavlja: Koncert grupa Lili Gee i Mel Camino, snimka (R)
09:43
Puls: Miris zemlje, dokumentarna reportaža (R)
09:54
#MIKSER: Surfer, dokumentarna reportaža
09:58
Vinjeta (R)
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Dnevnik 2
10:57
#MIKSER: Detox, dokumentarna reportaža (R)
11:02
Nedjeljom u 2: Slavenka Drakulić
11:58
Vijesti na engleskom jeziku
12:05
Plodovi zemlje
12:55
Što je muškarac bez brkova, hrvatski film (12) (2006.) (R)
14:47
Vijesti na njemačkom jeziku
14:54
Zadar: More
15:24
Mir i dobro
15:49
Samo lagano
16:14
Sunčana strana Prisavlja: Koncert grupa Lili Gee i Mel Camino, snimka (R)
17:43
Puls: Miris zemlje, dokumentarna reportaža (R)
17:54
#MIKSER: Surfer, dokumentarna reportaža
17:58
Vinjeta (R)
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Dnevnik 2
18:57
#MIKSER: Detox, dokumentarna reportaža (R)
19:02
Nedjeljom u 2: Slavenka Drakulić
19:58
Vijesti na engleskom jeziku
20:05
Plodovi zemlje
20:55
Što je muškarac bez brkova, hrvatski film (12) (2006.) (R)
22:47
Vijesti na njemačkom jeziku
22:54
Zadar: More
23:24
Mir i dobro
23:49
Samo lagano
00:14
Sunčana strana Prisavlja: Koncert grupa Lili Gee i Mel Camino, snimka (R)
01:43
Puls: Miris zemlje, dokumentarna reportaža (R)
01:54
#MIKSER: Surfer, dokumentarna reportaža
01:58
Vinjeta (R)
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
#ORMAR: Greta Gudelj, dokumentarna reportaža (R)
03:02
Vrtlarica: Ukrasne penjačice (R)
03:31
Pogled preko granice - Hrvati u BiH
03:56
Vijesti na engleskom jeziku
04:03
Kod nas doma
04:48
Otvoreno