Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1
05:47
Women's Giant Slalom - 2nd Leg.
08:33
Hall of Fame - Salt Lake City 2002.
09:32
Torino 2006.
10:30
Men's Giant Slalom - 2nd leg.
11:29
Kolesarstvo SHOW, pon.
11:59
Compiegne / Roubaix - 257,7 km.
13:29
Boston Marathon (Usa).
15:29
Men's Giant Slalom - 1st leg.
16:01
Men's Giant Slalom - 2nd leg.
16:30
Compiegne / Roubaix - 257,7 km.
17:50
Kolesarstvo SHOW, pon.
18:18
Novice, prvič
21:50
Novice, prvič
21:56
Men's Giant Slalom - 1st leg.
22:35
Men's Giant Slalom - 2nd leg.
23:32
GolfTV Tour, pon.
01:28
Men's Giant Slalom - 1st leg.
02:01
Men's Giant Slalom - 2nd leg.
03:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
05:00
OI: Home of the Olympics, pon.
06:00
Alpsko smučanje: SPs, pon.
07:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
08:30
OI, pon.
09:30
OI: WINTER O.G YOUTH, pon.
10:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
11:30
GOLFTV WEEKLY, pon.
12:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
13:30
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
14:30
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
15:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
16:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
17:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
18:25
Kolesarstvo Track: SPs, v živo
21:55
Sports Spotlight, prvič
22:35
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
23:35
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
01:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
02:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
03:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
05:00
OI, pon.
06:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
07:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
08:30
OI: WINTER O.G YOUTH, pon.
09:30
Hall of Fame Pyeongchang 2018, pon.
10:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
11:30
OI, prvič
12:30
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
13:35
Legendary matches.
15:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
16:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
16:30
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
18:25
Kolesarstvo Track: SPs, v živo
22:25
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
22:55
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
23:40
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
01:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
02:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
03:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
05:00
OI: WINTER O.G YOUTH, pon.