Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Župan z vami: Tilen Klugler, župan MO Slovenj Gradec
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Iz oddaje Dobro jutro
12:35
Videospot dneva
12:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Alfi: Po poti spominov
18:55
Spoznajmo jih …
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2943. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Svetina - romanje iz Kalobja
20:50
Veliki koncert najboljših dalmatinskih klap, 1. del
22:35
Spoznajmo jih …
22:40
Videospot dneva
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2943. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Lepote sveta: Avstralija, 2. del
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Iz oddaje Dobro jutro
12:40
Videospot dneva
12:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Zvezdica Zaspanka, gledališka predstava za otroke
18:30
Lahko noč, otroci! Pravljica o jablani
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Videospot dneva
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Aktualno: Življenje po covidu-19 - Moja nova Evropa
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, zabavnoglasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih …
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Popotniške razglednice: Južna Romunija, 2015
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Iz oddaje Dobro jutro
12:35
Videospot dneva
12:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Trije prašički, gledališka predstava za otroke
18:30
Lahko noč, otroci! Nabrita Brigita
18:35
Spoznajmo jih …
18:40
Videospot dneva
18:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
21:35
IZ ARHIVA INFORMATIVNEGA PROGRAMA (39)
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program