Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
06:30
Darfur, vojna za vodo, dokumentarna oddaja
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
11:30
Igrajo: A. Chadov, A. Golubev, I. Stebunov, P. Vorozhtsov, I. Petrenko, ...
12:30
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
15:00
Hitlerjev obisk Maribora, dokumentarna oddaja
16:00
Domči #zidasvojdomči, zabavna oddaja
16:20
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
21:00
Oči in ušesa Boga, dokumentarna oddaja
22:40
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
23:10
Bogastvo zemlje, pogovorna oddaja
00:10
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
01:00
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
01:50
Nočni program
07:00
Bogastvo zemlje, pogovorna oddaja, pon.
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
11:30
Melodije Dalmacije, zabavna glasba
12:30
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
15:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
16:00
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Čajanka za dušo, pogovorna oddaja
19:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah
21:00
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
22:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
22:30
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
23:30
Domči #zidasvojdomči, zabavna oddaja
23:50
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
00:40
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
01:30
Nočni program
07:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
11:30
Dubaj in luksuz (Dubai), dokumentarna oddaja
12:00
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
15:00
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah
16:30
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
17:30
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Šlager parada narodno-zabavna glasba
20:00
Bogastvo zemlje, pogovorna oddaja
21:00
Vikingi iz Jomsborga (Vikings of Jomsborg), dokumentarna oddaja
22:40
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
23:10
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
00:40
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
01:30
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
02:20
Nočni program