Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6546. informativna oddaja
10:00
Praznovanje občinskega praznika občine Bled
10:50
Dediščina vodnjakov
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:00
Prestavitev kapelice v Gorjah
15:20
Iz dežele ob Muri
17:00
Raziskujemo krščanstvo
17:20
My Europe - My Future, dokumentarno igrani film
18:40
Gorenjska poročila, 6547. informativna oddaja
19:00
Vredno je stopiti noter
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Za zdravje, oddaja o zdravstvu
21:00
Sledi korakov: Dušan Jesenšek Serša
21:40
Gorenjska poročila, 6247. informativna oddaja
22:00
Tudi ti si Angel iz PG Kranj
23:00
Praznovanje občinskega praznika občine Bled
23:40
Gorenjska poročila, 6547. informativna oddaja
00:00
Utrip narave in mesta
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Tralala, kako nastanejo žemljice
09:40
Gorenjska poročila, 6547. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:20
Sledi korakov: Dušan Jesenšek Serša
11:10
Dediščina vodnjakov
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Otvoritev galerije Biserna hiša Radovljica
16:35
Gostilna prFrancet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6548. informativna oddaja
19:00
Vredno je stopiti noter
19:20
Iz dežele ob Muri
20:00
V zakulisju: Sindikati in oblast v očeh Evelin Vesenjak
21:00
Telovadba v Gozdu trim steza Obla Gorica
21:40
Gorenjska poročila, 6548. informativna oddaja
22:00
My Europe - My Future, dokumentarno igrani film
23:00
Tiskovna konferenca NK Triglav Kranj
23:40
Gorenjska poročila, 6548. informativna oddaja
00:00
Koncert Vlada Kreslina
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Živeti zdravo: Portulak
09:40
Gorenjska poročila, 6548. informativna oddaja
10:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
11:00
Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih se predstavi
11:50
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Videostrani
14:00
Iz dežele ob Muri
14:40
Štiri tačke, oddaja o živalih
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Robo TV
17:15
Studio Evropa: Kako suverena je Evropska unija?
18:40
Gorenjska poročila, 6549. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
V zakulisju: Sindikati in oblast v očeh Evelin Vesenjak
21:00
Svet opraševalcev – svetovni dan zemlje
21:40
Gorenjska poročila, 6549. informativna oddaja
22:00
Alpinistični dnevnik Nejca Zaplotnika
23:00
My Europe - My Future, dokumentarno igrani film
23:40
Gorenjska poročila, 6549. informativna oddaja
00:00
Prešernovi nagrajenci 2022
02:05
Videostrani