Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
07:00
Poljska liga, ženske... Komentator: Kenny Jan.
08:30
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Rok Grilec.
10:30
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Cotič.
12:30
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
14:30
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Gregor Žvab.
15:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Potočnik.
17:45
Borussia, moj klub... Komentator: Marko Premrl.
18:15
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
18:45
Golden Trail Series... Komentator: Gregor Žvab.
19:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
21:45
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Matej Mavrič Rožič.
23:45
Italijanska liga... Komentator: Klemen Verlič.
01:30
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Cotič.
03:30
Tour de Hongrie... Komentator: Luka Potočnik.
04:30
Maraton... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
Eredivisie... Komentator: Luka Cotič.
06:00
Valhalla Fight Night... Komentator: Rok Grilec in Bor Bratovž.
08:30
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
13:00
Eredivisie... Komentator: Kenny Jan.
15:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
15:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Rok Grilec.
17:45
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Gregor Žvab.
18:30
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Matej Mavrič Rožič.
20:25
Kvalifikacije za Bundesligo... Komentator: Nejc Mravlja.
22:30
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Cotič.
00:30
Maraton... Komentator: Gregor Žvab.
01:00
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš.
03:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
04:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Rok Grilec.
07:15
Eredivisie... Komentator: Kenny Jan.
09:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
11:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Cotič.
13:45
Tour de Hongrie... Komentator: Luka Potočnik.
14:45
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
15:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš.
17:45
Poljska liga, ženske... Komentator: Kenny Jan.
19:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Potočnik.
21:45
Poljska liga, moški... Komentator: Kenny Jan.
23:15
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Matej Mavrič Rožič.
01:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
03:15
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
05:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.