Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:30
Extreme E... Komentator: Gregor Žvab.
08:00
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Potočnik.
10:00
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
11:45
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Alen Ščulac.
13:45
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Gregor Žvab.
14:25
Eredivisie... Komentator: Kenny Jan.
16:30
Prva liga Telemach... Komentator: Žiga Ikič.
17:30
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Matej Mavrič Rožič.
19:30
Prva liga Telemach... Komentator: Žiga Ikič.
19:45
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
20:15
Bundesliga magazin... Komentator: Nejc Mravlja.
20:55
Italijanska liga... Komentator: Klemen Verlič.
23:00
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
02:30
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
03:00
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš.
05:00
Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
07:00
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
09:00
Eredivisie... Komentator: Kenny Jan.
11:00
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
13:00
Kvalifikacije za Bundesligo... Komentator: Nejc Mravlja.
14:45
Borussia, moj klub... Komentator: Marko Premrl.
15:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš.
17:45
Poljska liga, ženske... Komentator: Kenny Jan.
19:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
21:45
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Matej Mavrič Rožič.
23:45
Kvalifikacije za Bundesligo... Komentator: Nejc Mravlja.
01:45
Bundesliga... Komentator: Kenny Jan.
03:30
Tour de Hongrie... Komentator: Luka Potočnik.
04:30
Bundesliga magazin... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
07:00
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Cotič.
09:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
09:15
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Matej Mavrič Rožič.
11:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Rok Grilec.
13:45
Poljska liga, ženske... Komentator: Kenny Jan.
15:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:45
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
18:15
Maraton... Komentator: Gregor Žvab.
18:45
FIA Karting European Championship... Komentator: Gregor Žvab.
19:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
21:45
Kvalifikacije za Bundesligo... Komentator: Nejc Mravlja.
23:45
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Potočnik.
01:45
Eredivisie... Komentator: Kenny Jan.
03:30
Poljska liga, moški... Komentator: Kenny Jan.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Rok Grilec.