Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljica PGK: Leti leti leti Vili
09:30
Aktualno v občini Radovljica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 6397. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:20
Praznik občine Radovljice
11:10
S teboj lahko: Miss Slovenije
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Na Kalskem brjarju
16:35
Gostilna prFrancet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6398. informativna oddaja
19:00
Slovensko predsedovanje Svetu EU
19:20
Vredno je stopiti notri
20:00
Covid-19, dokumentarni film Mitja Okorna
20:20
Literarno ozvezdje: Jernej Dirnbek
21:40
Gorenjska poročila, 6398. informativna oddaja
22:00
Športajmo in beremo
23:40
Gorenjska poročila, 6398. informativna oddaja
00:00
Koncerti s kavča: Miki Vlahović
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6398. informativna oddaja
10:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
11:00
Evropski parlament: Trg dela
11:50
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Videostrani
14:00
Poslovni tek trojk Bled 2021
14:40
Štiri tačke, oddaja o živalih
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Robo TV
17:15
Literarno ozvezdje: Jernej Dirnbek
18:40
Gorenjska poročila, 6399. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Sledi korakov: Podjetnik Iztok Živko
21:00
Covid-19, dokumentarni film Mitja Okorna
21:20
Podelitev priznanj in nagrad Franca Gerbiča
21:40
Gorenjska poročila, 6399. informativna oddaja
22:00
Studio Evropa: Lahko EU pozabi na Balkan?
23:40
Gorenjska poročila, 6399. informativna oddaja
00:00
Koncerti s kavča: Kvartopirci
02:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6399. informativna oddaja
10:00
Sledi korakov: Podjetnik Iztok Živko
11:10
Vredno je stopiti notri
12:05
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6400. informativna oddaja
19:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
19:25
Štiri tačke, oddaja o živalih
20:00
Gostilna prFrancet, zabavnoglasbena oddaja
20:55
Robo TV
21:00
Izbor Kmetice leta
21:40
Gorenjska poročila, 6400. informativna oddaja
22:00
Spominska slovesnost na Vodiški planini
22:20
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6400. informativna oddaja
00:00
Koncert Tanje Žagar
01:00
Videostrani