Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Popotniške razglednice: Camino v Španiji, 2015
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Iz oddaje Dobro jutro
12:35
Videospot dneva
12:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Začarana Ela, gledališka predstava za otroke
18:30
Lahko noč, otroci! Mamuti, velikani, vesoljci in moja sestrica
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Videospot dneva
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Iz arhiva informativnega programa VTV
21:45
Futsal magazin, oddaja o tekmah 1. slovenske futsal lige
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Mojca in medvedek Jaka, Očistimo planet
10:55
Iz arhiva informativnega programa VTV
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Iz oddaje Dobro jutro
12:50
Videospot dneva
12:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Miš maš, oddaja za otroke
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Videospot dneva
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Južna Romunija, 2015
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
POP CORN, zabavnoglasbena oddaja
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, oddaja za otroke
09:40
Aktualno
10:40
Jutranji pogovori 1
12:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Začarana Ela, gledališka predstava za otroke
18:25
Lahko noč, otroci! Mamuti, velikani, vesoljci in moja sestrica
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Dotiki gora: Brezniške peči
19:10
Vrtnarski kotiček
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2942. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Veliki koncert najboljših dalmatinskih klap, 1. del
22:15
Spoznajmo jih …
22:20
Jutranji pogovori 3
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program