Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK 6
06:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
07:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
08:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
09:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
10:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
11:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
12:00
Kombinirani prenosi in posnetki dvobojev na tekmovanjih WTA in ATP. Uživajte v profesionalnih moških in ženskih teniških dvobojih!
13:30
Kombinirani prenosi in posnetki dvobojev na tekmovanjih WTA in ATP. Uživajte v profesionalnih moških in ženskih teniških dvobojih!
17:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
17:45
Litovska košarkarska liga (Lietuvos krepšinio lyga) je najvišja stopnja košarkarskih tekmovanj v Litvi. Ustanovljena je bila leta 1993 in v njej tekmuje 10 klubov.
19:30
Romunski pokal poteka od leta 1933. Največ naslovov (24) ima Steaua iz Bukarešte, s po 13 naslovi pa sledita mestna tekmeca Dinamo in Rapid.
21:30
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
22:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
23:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
00:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
01:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
02:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
03:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
04:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
05:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
06:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
07:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
08:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
09:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
09:30
Ragbi sedem je nastal davnega leta 1883 na Škotskem, gre pa za bolj dinamično in hitrejšo verzijo ragbija, ki gledalcem prinaša veliko napetosti in razburjenja.
11:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
11:30
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
12:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
13:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
14:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
15:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
16:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
17:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
18:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
19:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
20:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
21:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
22:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
23:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
00:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
01:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
02:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
03:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
04:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
05:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
06:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
07:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
08:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
09:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
10:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
11:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
12:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
13:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
14:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
15:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
16:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
17:00
No information, pos.
18:00
No information, pos.
19:00
No information, pos.
20:00
No information, pos.
21:00
No information, pos.
22:00
No information, pos.
23:00
No information, pos.}]}