Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
11:30
Zavestno življenje (A Deliberate Life), dokumentarna oddaja
12:00
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
15:00
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah
16:30
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
17:30
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Šlager parada narodno-zabavna glasba
20:00
Bogastvo zemlje, pogovorna oddaja
21:00
Grehi mojega očeta (Sins of my father), dokumentarna oddaja
22:40
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
23:10
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
00:40
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
01:30
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
02:20
Nočni program
07:00
Legende morja, dokumentarna oddaja
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
11:30
Dolga pot hujšanja, dokumentarna oddaja
13:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
15:00
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
16:00
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
Igrajo: Matt Oberg, Stephen Schneider, Anna Chlumsky, ...
21:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
22:00
Igrajo: A. Chadov, A. Golubev, I. Stebunov, P. Vorozhtsov, I. Petrenko, ...
23:00
Grehi mojega očeta (Sins of my father), dokumentarna oddaja
01:40
Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
02:30
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
03:20
Nočni program
07:00
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
07:30
Čajanka za dušo – Duše dvojčice in sorodne duše, pogovorna oddaja
08:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
09:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
10:00
TV Market, televizijska prodaja
11:00
Zavestno življenje (A Deliberate Life), dokumentarna oddaja
11:30
Kali, dokumentarna oddaja
12:00
Zakladi harmonike, narodno zabavna glasba
12:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
14:00
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
14:30
Melodije Dalmacije, zabavna glasba
15:00
TV Market, televizijska prodaja
16:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
17:00
Legende morja, dokumentarna oddaja
18:00
TV Market, televizijska prodaja
19:00
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
20:00
Igrajo: Geoffrey Alkemade, Rick Kuitems, Bauke van Boheemen...
21:25
Domči #zidasvojdomči, zabavna oddaja
21:45
Kaj menite vi?, mnenje občanov o aktualnih problematikah
22:00
Igrajo: Leon Schuster, Themba Ntuli, Kenneth Nkosi...
23:45
V soboto zvečer
01:40
Nočni program