Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
Bundesliga... Komentator: Kenny Jan.
09:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Alen Ščulac.
11:00
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
13:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
13:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
14:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
15:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Rok Grilec in Ivo Jan.
17:45
Eredivisie... Komentator: Luka Cotič.
18:45
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
19:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš.
21:45
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
22:45
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
00:45
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Primož Podsedenšek.
02:45
Kvalifikacije za Bundesligo... Komentator: Nejc Mravlja.
04:30
Bundesliga magazin... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
07:00
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
09:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš.
13:15
Kvalifikacije za Bundesligo... Komentator: Nejc Mravlja.
15:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:45
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
18:15
Bundesliga magazin... Komentator: Nejc Mravlja.
18:45
Extreme E... Komentator: Gregor Žvab.
19:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
21:45
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Alen Ščulac.
23:45
Italijanska liga... Komentator: Klemen Verlič.
01:30
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Cotič.
03:30
Madžarska liga, ženske... Komentator: Kenny Jan.
05:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Alen Ščulac.
07:00
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
09:00
Kvalifikacije za Bundesligo... Komentator: Nejc Mravlja.
11:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
11:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
13:45
Borussia, moj klub... Komentator: Marko Premrl.
14:15
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
14:45
Golden Trail Series... Komentator: Gregor Žvab.
15:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:45
Tour de Hongrie... Komentator: Luka Potočnik.
18:45
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
19:15
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Cotič.
22:00
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
23:45
IIHF SP elitne divizije 2022... Komentator: Luka Cotič.
01:45
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
03:30
Poljska liga, ženske... Komentator: Kenny Jan.
05:00
Valhalla Fight Night... Komentator: Rok Grilec in Bor Bratovž.