Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
05:28
Izvan formata: Sinagoge
06:22
Vijesti na njemačkom jeziku
06:30
Druga strana
06:55
Klub 7
07:47
Iločki spomenar, dokumentarni film (2007.) (30:30)
08:18
Prometej
08:40
Glas domovine
09:01
Navrh jezika: Brodovi od papira
09:16
Priče s končom iz borše Stanka Ferića: U Ulici Kornat, emisija pučke i predajne kulture
09:44
Puls: Čovjek bez adrese, dokumentarna reportaža (R)
09:56
#JEZIK NA VAGI: Očuvanje govora, dokumentarna reportaža
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:57
Dolina sunca, serija (31/210)
11:38
#MALE PRIČE: Vraćena ženstvenost, dokumentarna reportaža
11:45
Informativka: Gripe i viroze (R)
11:49
Vijesti na engleskom jeziku
11:56
Kod nas doma
12:40
Otvoreno (R)
13:28
Izvan formata: Sinagoge
14:22
Vijesti na njemačkom jeziku
14:30
Druga strana
14:55
Klub 7
15:47
Iločki spomenar, dokumentarni film (2007.) (30:30)
16:18
Prometej
16:40
Glas domovine
17:01
Navrh jezika: Brodovi od papira
17:16
Priče s končom iz borše Stanka Ferića: U Ulici Kornat, emisija pučke i predajne kulture
17:44
Puls: Čovjek bez adrese, dokumentarna reportaža (R)
17:56
#JEZIK NA VAGI: Očuvanje govora, dokumentarna reportaža
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:57
Dolina sunca, serija (31/210)
19:38
#MALE PRIČE: Vraćena ženstvenost, dokumentarna reportaža
19:45
Informativka: Gripe i viroze (R)
19:49
Vijesti na engleskom jeziku
19:56
Kod nas doma
20:40
Otvoreno (R)
21:28
Izvan formata: Sinagoge
22:22
Vijesti na njemačkom jeziku
22:30
Druga strana
22:55
Klub 7
23:47
Iločki spomenar, dokumentarni film (2007.) (30:30)
00:18
Prometej
00:40
Glas domovine
01:01
Navrh jezika: Brodovi od papira
01:16
Priče s končom iz borše Stanka Ferića: U Ulici Kornat, emisija pučke i predajne kulture
01:44
Puls: Čovjek bez adrese, dokumentarna reportaža (R)
01:56
#JEZIK NA VAGI: Očuvanje govora, dokumentarna reportaža
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
Dolina sunca, serija (32/210)
03:40
rubrika ON I ONA: Željko i Petra, dokumentarna reportaža (R)
03:44
Vijesti na engleskom jeziku
03:51
Kod nas doma
04:36
Puls
05:06
Globalna Hrvatska HTV
05:46
Vijesti na njemačkom jeziku
05:53
Manjinski mozaik: Pogledaj me (R)
06:09
Sunčana strana Prisavlja: Koncert grupa Lili Gee i Mel Camino, snimka (88:49)
07:38
Loza, serija (12) (5/16)
08:22
R: Kamelija Čančarević... Vlast te Tereza37, hrvatski film u konkurenciji za Oscara u kategoriji najbolji strani film, teme su ovog Petoga dana. Komentatori su: Matija Štahan, Marijana Bijelić, Petar Mitrikeski i Lana Bobić.


Mišljenja iznesena u emisiji nisu službena stajališta HRT-a.


Moderira razgovor: Gabrijela Perišić


Repriza: subota, HTV3, 9.00.

09:22
Garaža: Jinx (2017.)
09:49
Trenutak za sjećanje: Dubrovnik
09:51
Puls: Ima nade, dokumentarna reportaža (R)
10:00
Vinjeta (R)
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Dnevnik 2
10:57
Dolina sunca, serija (32/210)
11:40
rubrika ON I ONA: Željko i Petra, dokumentarna reportaža (R)
11:44
Vijesti na engleskom jeziku
11:51
Kod nas doma
12:36
Puls
13:06
Globalna Hrvatska HTV
13:46
Vijesti na njemačkom jeziku
13:53
Manjinski mozaik: Pogledaj me (R)
14:09
Sunčana strana Prisavlja: Koncert grupa Lili Gee i Mel Camino, snimka (88:49)
15:38
Loza, serija (12) (5/16)
16:22
R: Kamelija Čančarević... Vlast te Tereza37, hrvatski film u konkurenciji za Oscara u kategoriji najbolji strani film, teme su ovog Petoga dana. Komentatori su: Matija Štahan, Marijana Bijelić, Petar Mitrikeski i Lana Bobić.


Mišljenja iznesena u emisiji nisu službena stajališta HRT-a.


Moderira razgovor: Gabrijela Perišić


Repriza: subota, HTV3, 9.00.

17:22
Garaža: Jinx (2017.)
17:49
Trenutak za sjećanje: Dubrovnik
17:51
Puls: Ima nade, dokumentarna reportaža (R)
18:00
Vinjeta (R)
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Dnevnik 2
18:57
Dolina sunca, serija (32/210)
19:40
rubrika ON I ONA: Željko i Petra, dokumentarna reportaža (R)
19:44
Vijesti na engleskom jeziku
19:51
Kod nas doma
20:36
Puls
21:06
Globalna Hrvatska HTV
21:46
Vijesti na njemačkom jeziku
21:53
Manjinski mozaik: Pogledaj me (R)
22:09
Sunčana strana Prisavlja: Koncert grupa Lili Gee i Mel Camino, snimka (88:49)
23:38
Loza, serija (12) (5/16)
00:22
R: Kamelija Čančarević... Vlast te Tereza37, hrvatski film u konkurenciji za Oscara u kategoriji najbolji strani film, teme su ovog Petoga dana. Komentatori su: Matija Štahan, Marijana Bijelić, Petar Mitrikeski i Lana Bobić.


Mišljenja iznesena u emisiji nisu službena stajališta HRT-a.


Moderira razgovor: Gabrijela Perišić


Repriza: subota, HTV3, 9.00.

01:22
Garaža: Jinx (2017.)
01:49
Trenutak za sjećanje: Dubrovnik
01:51
Puls: Ima nade, dokumentarna reportaža (R)
02:00
Vinjeta (R)
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
Dolina sunca, serija (33/210)
03:40
Vijesti na engleskom jeziku
03:48
Što je muškarac bez brkova, hrvatski film (12) (2006.) (R)
05:40
Dišem, kopam, čeprkam..., dokumentarni film (2014.)
06:29
Vijesti na njemačkom jeziku
06:36
Lijepom našom: Čazma (2.dio)
07:41
turizam.hrt
08:06
Alpe Dunav Jadran
08:36
Trenutak za sjećanje: Prekopakra
08:43
Veterani mira
09:28
Kultura s nogu
09:57
Vinjeta (R)
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Dnevnik 2
10:57
Dolina sunca, serija (33/210)
11:40
Vijesti na engleskom jeziku
11:48
Što je muškarac bez brkova, hrvatski film (12) (2006.) (R)
13:40
Dišem, kopam, čeprkam..., dokumentarni film (2014.)
14:29
Vijesti na njemačkom jeziku
14:36
Lijepom našom: Čazma (2.dio)
15:41
turizam.hrt
16:06
Alpe Dunav Jadran
16:36
Trenutak za sjećanje: Prekopakra
16:43
Veterani mira
17:28
Kultura s nogu
17:57
Vinjeta (R)
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Dnevnik 2
18:57
Dolina sunca, serija (33/210)
19:40
Vijesti na engleskom jeziku
19:48
Što je muškarac bez brkova, hrvatski film (12) (2006.) (R)
21:40
Dišem, kopam, čeprkam..., dokumentarni film (2014.)
22:29
Vijesti na njemačkom jeziku
22:36
Lijepom našom: Čazma (2.dio)
23:41
turizam.hrt
00:06
Alpe Dunav Jadran
00:36
Trenutak za sjećanje: Prekopakra
00:43
Veterani mira
01:28
Kultura s nogu
01:57
Vinjeta (R)
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
#MIKSER: Detox, dokumentarna reportaža (R)
03:02
Nedjeljom u 2: Slavenka Drakulić
03:58
Vijesti na engleskom jeziku
04:05
Plodovi zemlje
04:55
Što je muškarac bez brkova, hrvatski film (12) (2006.) (R)