Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2959. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Alfi Nipič, koncert
12:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:30
Iz oddaje Dobro jutro
13:20
Videospot dneva
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Pod medvedovim dežnikom, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:20
Lahko noč, otroci! Čudežni vrt
18:35
Spoznajmo jih …
18:40
Videospot dneva
18:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Na obisku … pri Alfiju Nipiču
21:05
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:10
POP CORN, poletna ponovitev: Lidija Baćić, Bohem
22:10
Spoznajmo jih …
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2959. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
POP CORN, poletna ponovitev: Lidija Baćić, Bohem
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videospot dneva
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Melje, melje mlinček, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Lahko noč, otroci! Zajec in jež
18:50
Spoznajmo jih …
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, poletna ponovitev: ansambel Razplet
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
IZ ARHIVA INFORMATIVNEGA PROGRAMA (48)
21:45
Alfi in muzikanti Evrope, 1. del
22:40
Videospot dneva
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Popotniške razglednice: Grintova pot
11:15
Dogodki preteklega tedna
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videospot dneva
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Miš maš, Zmešana zelena abeceda
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Videospot dneva
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
20 let Lions kluba Velenje, dokumentarni film
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Še pomnite, prijatelji: koncert glasbenih legend, 2. del
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program