Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Domači napev, glasba
08:00
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
11:30
TV Market, televizijska prodaja
12:00
Melodije Dalmacije, zabavna glasba
13:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
14:00
Halo zdravnik, pogovorna oddaja
15:00
TV Market, televizijska prodaja
15:30
Poletne melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
17:00
Najlepše tržnice sveta, dokumentarna oddaja
18:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
19:00
Domači napev, glasba
20:00
Grajske melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
21:30
Od sekunde do sekunde, (From one second to the next), dokumentarna oddaja
22:20
Zemlja (Earth), dokumentarna oddaja
23:50
Poletne melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
01:20
Izgubljena obrt, dokumentarna oddaja
02:20
Nočni program
07:00
Igrajo: Y. Mironov, V. Mashkov, E. Lyadova, S. Garmash, Ch. Hamatova, P. Mamonov...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
12:30
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Melodija Dalmacije, zabavna glasba
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:30
Najlepše tržnice sveta, dokumentarna oddaja
15:30
Od sekunde do sekunde, (From one second to the next), dokumentarna oddaja
16:20
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Country mix, glasba
20:00
Igrajo: Alexey Demidov, Michail Pshenichny, Karina Andolenko.
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Poletne melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
23:00
Igrajo: Kevin Owyang, Nia Asanza, Lora Dailey...
00:30
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
02:00
Nočni program
07:00
Igrajo: Alexey Demidov, Michail Pshenichny, Karina Andolenko.
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Slovenski video coctail, zabavna glasba
12:00
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Izgubljena obrt, dokumentarna oddaja
15:00
Grajske melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
16:30
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Igrajo: Tatyana Arntgolts, Olga Dibtseva, Aleksey Fateev, Evgeniy Miller...
22:30
Od sekunde do sekunde, (From one second to the next), dokumentarna oddaja
23:10
Halo zdravnik, pogovorna oddaja
00:10
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:10
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:40
Nočni program