Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 4K
06:00
Alpsko smučanje: SPs, pon.
07:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
08:30
OI, pon.
09:30
OI: WINTER O.G YOUTH, pon.
10:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
11:30
GOLFTV WEEKLY, pon.
12:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
13:30
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
14:30
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
15:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
16:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
17:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
18:25
Kolesarstvo Track: SPs, v živo
21:55
Sports Spotlight, prvič
22:35
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
23:35
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
01:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
02:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
03:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
05:00
OI, pon.
06:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
07:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
08:30
OI: WINTER O.G YOUTH, pon.
09:30
Hall of Fame Pyeongchang 2018, pon.
10:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
11:30
OI, prvič
12:30
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
13:35
Legendary matches.
15:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
16:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
16:30
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
18:25
Kolesarstvo Track: SPs, v živo
22:25
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
22:55
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
23:40
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
01:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
02:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
03:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
05:00
OI: WINTER O.G YOUTH, pon.
06:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
07:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
08:30
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
09:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
09:50
Alpsko smučanje: W.CUP, v živo
11:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
12:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
13:05
Alpsko smučanje: W.CUP, v živo
14:55
Cyclo Cross: SUPERPRESTIGE, v živo
16:15
Cyclo Cross: SUPERPRESTIGE, pos.
17:25
Kolesarstvo Track: SPs, v živo
21:00
Cyclo Cross, v živo
22:10
Cyclo Cross, v živo
23:30
Day 1, ,.
00:00
, , Women.
01:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
02:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
03:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
04:00
, , Women.
05:00
Hall of Fame Pyeongchang 2018, pon.