Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 4K
06:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
06:56
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
08:34
ELECTRIC TOURING Motosport: W.CUP, pon.
09:05
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
09:48
Alpsko smučanje: W.CUP, v živo
11:00
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
12:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
13:01
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
13:20
Alpsko smučanje: W.CUP, v živo
14:30
Kolesarstvo Track: SPs, v živo
17:20
Cyclo Cross: W.CUP, pos.
18:20
Cyclo Cross: W.CUP, pos.
19:37
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
20:54
, , Women.
22:00
Special show giving a full review of the weekend as well as a preview of the next round.
22:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
23:30
Special show focusing on the greatest horse racing events including Royal Ascot, American Triple Crown and prix de l'Arc de Triomphe to name but a few.
00:29
Kolesarstvo Track: SPs, pon.
01:29
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
02:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
03:00
Legendary matches.
05:00
World Endurance Championships.
06:30
Legendary matches.
10:30
OI, pon.
11:30
Hall of Fame Atlanta 1996, pon.
12:30
Legendary matches.
13:30
Special show focusing on the greatest horse racing events including Royal Ascot, American Triple Crown and prix de l'Arc de Triomphe to name but a few.
16:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
17:15
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
18:00
Special show focusing on the greatest horse racing events including Royal Ascot, American Triple Crown and prix de l'Arc de Triomphe to name but a few.
20:00
Judo: Grand Slam Tournament, prvič
22:00
World Endurance Championships.
00:00
Legendary matches.
01:30
World Endurance Championships.
05:00
World Endurance Championships.
10:30
OI, pon.
11:30
Hall of Fame Sydney 2000, pon.
14:00
Judo: Grand Slam Tournament, pon.
16:30
World Endurance Championships.
18:00
OI: Home of the Olympics, pon.
19:00
OI: Home of the Olympics, pon.
20:05
Cyclo Cross, pon.
20:30
Reli RAID: EXTREME E, prvič
21:30
ERC ALL ACCESS, prvič
22:00
ENDURANCE Motosport, prvič
22:35
ENDURANCE Motosport: SPs, pon.
01:30
Reli RAID: EXTREME E, pon.
02:30
World Endurance Championships.
03:00
Legendary matches.
05:00
ENDURANCE Motosport: SPs, pon.