Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

TV Arena
07:00
TV koledar
07:05
Glasba za dobro jutro
08:55
Pravljica za dobro jutro: Medvedek Mavri
09:05
Timmy Kids, 294. del otroške serije 15
09:20
Glasbeni spomini, 17. oddaja
09:40
TV koledar
09:45
Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja
10:45
Srčna kraljica, 33. del
11:30
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
12:30
Ulice San Francisca, 3. del ameriške serije
13:20
Bonanza, 33. del
14:10
Kapsula, TV prodaja oblačil v živo
14:35
Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05
Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:05
Domen in Tjaša na Tenerifih
19:45
Planet zdravja, pogovorna oddaja
20:00
Več zdravja: MIC Mengeš
20:35
Glasbeni vrtiljak
20:50
Nogometni predsednik - igra korupcije, ponovitev 1. dela
21:45
Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
23:05
Glasbeni večer: Ansambel Erazem
23:30
Disko klub: DJ Chato Slo Dance Mix 2022
23:50
Glasbeni vrtiljak
00:00
Nepričakovani zajtrk, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
00:20
Žejna turistka, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
00:50
Glasba za lahko noč
02:00
Nočni program radia Zeleni val
07:00
TV koledar
07:05
Glasba za dobro jutro
08:30
Pravljica za dobro jutro: Deklica z vžigalicami
08:40
Timmy Kids, 296. del otroške serije
09:50
Glasbeni spomini, 18. oddaja
10:10
TV koledar
10:15
Več zdravja MIC Mengeš
10:45
Srčna kraljica, 34. del
11:30
Disko klub: DJ Chato Slo Dance Mix 2022
11:50
Glasbeni večer: Ansambel Erazem
12:15
Planet zdravja, pogovorna oddaja
12:30
Ulice San Francisca, 4. del ameriške serije
13:20
Bonanza, 34. del
14:10
Kapsula, TV prodaja oblačil v živo
14:35
Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05
Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:05
Tomaž Gorec potuje - Strunjan
19:45
Glasbeni vrtiljak
20:00
Eliksir: Sanabela, pogovorna oddaja
21:00
Zgradbe in zgodbe, arhitekturna oddaja, 8. del
21:10
Cezar in kleopatra, ameriški film
23:30
Pablo Escobar - mamilarski kralj, 36. del kriminalne serije
00:15
Moč glasbe nas združuje 2018, 4. del
01:15
Lahko noč z narodno-zabavno glasbo
02:00
Nočni program z radiem Zeleni val
07:00
TV koledar
07:05
Glasba za dobro jutro
09:10
Pravljica za dobro jutro: Lovro pravi prijatelj
09:15
Timmy Kids, 295. del otroške serije
09:25
Glasbeni spomini, 19. oddaja
09:40
TV koledar
09:45
Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja
10:45
Srčna kraljica, 35. del
11:30
Tomaž Gorec potuje - adrenalinski park Golte
11:55
Glasbeni večer: Neisha
12:15
Planet zdravja, pogovorna oddaja
12:30
Ulice San Francisca, 5. del ameriške serije
13:20
Bonanza, 35. del
14:10
Kapsula, TV prodaja oblačil v živo
14:35
Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05
Več zdravja: MIC Mengeš
18:35
Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:40
Glasbeni vrtiljak
20:00
Skrivnost planeta opic, ameriški film
21:45
Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
23:00
Pablo Escobar - mamilarski kralj, 37. del kriminalne serije
23:55
TV koledar
00:00
Bordel Arena, erotična oddaja (18 plus, starševski nadzor)
00:40
Glamour dolls 1, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:00
Glamour dolls 2, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:25
Glasba za lahko noč
03:00
Nočni program z radiem Zeleni val