Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Igrajo: Tatyana Arntgolts, Olga Dibtseva, Aleksey Fateev, Evgeniy Miller...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Melodije Dalmacije, zabavna glasba
12:00
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Oči Pangolina, dokumentarna oddaja
14:45
TV Market, televizijska prodaja
15:30
Zgodba o fašizmu, dokumentarna oddaja
16:30
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo:Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Čajanka za dušo, pogovorna oddaja
20:00
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah
21:00
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
21:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
22:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
23:00
Bordjoš – skrivnost stara 7000 let (Bordjosh, a 7.000 Years Old Mystery), dok. oddaja
00:00
Igrajo:Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
01:30
Nočni program
07:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Yugo izbor, glasba
12:30
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Poletne melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
15:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah
16:30
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
17:00
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo:Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Šlager parada narodno-zabavna glasba
20:00
Halo zdravnik, pogovorna oddaja
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Igrajo: Karina Razumovskaya, Evgeniy Knyazev, Ekaterina Molokhovskaya...
22:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
23:30
Igrajo: Tatyana Arntgolts, Olga Dibtseva, Aleksey Fateev, Evgeniy Miller...
00:30
Igrajo:Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
02:00
Nočni program
07:00
Halo zdravnik, pogovorna oddaja
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Country mix, glasba
12:30
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
(Bordjosh, a 7.000 Years Old Mystery), dok. oddaja.
15:00
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
15:30
Igrajo: Karina Razumovskaya, Evgeniy Knyazev, Ekaterina Molokhovskaya...
16:30
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo:Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
Poletne melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
21:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
22:00
Igrajo: Alexey Demidov, Michail Pshenichny, Karina Andolenko.
23:00
Grajske melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
00:30
Igrajo:Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
02:00
Nočni program