Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
07:15
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
09:15
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
11:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Roc dAzur... Komentator: Luka Potočnik.
13:30
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
15:15
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:15
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
19:00
World of Free Sports... Komentator: Luka Potočnik.
19:30
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
21:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
22:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
00:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
01:30
Italijanska liga... Komentator: Luka Potočnik.
03:15
2. Bundesliga... Komentator: Rok Grilec.
05:00
Italijanska liga... Komentator: Luka Potočnik.
06:45
Roc dAzur... Komentator: Luka Potočnik.
07:15
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
08:15
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
09:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:15
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
15:15
2. Bundesliga... Komentator: Kenny Jan.
17:15
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
19:00
World of Free Sports... Komentator: Luka Potočnik.
19:25
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
21:30
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
23:30
Eurocup... Komentator: Lojze Grčman.
01:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
06:45
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
08:45
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
10:45
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
12:30
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
14:15
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
16:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:55
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
22:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
00:00
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
01:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Klemen Verlič.
03:15
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Kenny Jan.