Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
07:00
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
09:00
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
11:00
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
13:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
15:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
21:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
23:00
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
00:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Eredivisie... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
08:45
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
10:45
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
12:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
14:30
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
16:30
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
18:30
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
20:25
Eurocup... Komentator: Lojze Grčman.
22:30
Euro 2020... Komentator: Nejc Mravlja.
23:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
01:00
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
15:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
17:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
18:55
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
23:00
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
01:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
03:00
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
05:00
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.