Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:55
InterMezzo
09:30
Hommage a Jerome Robbins - Opéra national de Paris
11:10
Esa-Pekka Salonen conducts Stravinsky in Helsinki
12:30
Philippe Herreweghe, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
14:00
Ensemble Intercontemporain, Léo Warynski: Boulez, Palestrina, Filidei, Meimoun
15:35
InterMezzo
16:30
Luisa Miller by Verdi at the Metropolitan Opera
19:38
Royal Concertgebouw Orchestra, Mirga Gražinyte-Tyla: Beethoven, Weinberg
20:25
InterMezzo
20:30
The Bronze Horseman, Mariinsky Theater Ballet
22:45
Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montréal: Debussy, Wagner, Stravinsky
00:20
Liniker e os Caramelows - Banlieues Bleues
01:15
Roberto Negro DADADA with Emile Parisien and Michele Rabbia - Europa Jazz
02:10
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
03:05
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
04:30
Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
06:15
InterMezzo
09:30
Summerspace & Exchange by Merce Cunningham - Opéra de Lyon Ballet - Festival Montpellier Danse
10:40
Pablo Heras-Casado and the Mahler Chamber Orchestra: Stravinsky, Eötvös, Falla
12:15
InterMezzo
12:30
Royal Concertgebouw Orchestra and Thomas Hengelbrock: Mozart, Dvorak
14:00
Osmo Vänskä, Vilde Frang and the Orchestre National de Lyon: Prokofiev, Bartók, Beethoven
15:45
InterMezzo
16:30
Vanessa by Samuel Barber at the Glyndebourne Festival
18:50
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: the 50th anniversary concert
20:25
InterMezzo
20:30
Semiramide by Gioachino Rossini at Teatro La Fenice
00:30
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
02:00
Liniker e os Caramelows - Banlieues Bleues
03:00
Charlie Parker / Bird with strings revisited
04:35
Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris
05:55
Roberto Negro DADADA with Emile Parisien and Michele Rabbia - Europa Jazz
06:50
InterMezzo
09:30
Ravel : Exhibition by Sidi Larbi Cherkaoui and Ma mere l'Oye by Jeroen Verbruggen
10:55
Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montréal: Debussy, Wagner, Stravinsky
12:30
Classic Archive : Igor Stravinsky and Igor Markevitch
13:25
Esa-Pekka Salonen conducts Stravinsky in Helsinki
14:40
InterMezzo
16:30
Wozzeck by Alban Berg at De Nationale Opera, Amsterdam
18:20
InterMezzo
19:00
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: Mahler's Symphony No. 2
20:25
InterMezzo
20:30
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
21:55
Liniker e os Caramelows - Banlieues Bleues
22:50
Pablo Heras-Casado and the Mahler Chamber Orchestra: Stravinsky, Eötvös, Falla
00:25
Dhafer Youssef - Jazz sous les pommiers
01:25
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
02:25
Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris
03:45
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
05:15
Joao Bosco - Malta Jazz Festival