Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2864. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Iz oddaje Dobro jutro
12:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
ROBO TV 29
18:20
Očistimo gozdiček, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Dragan Potočnik, Pesem za Sinin Džan
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Aktualno: Mirko Krašovec, nekdanji ekonom Nadškofije Maribor, prekinil molk
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN: Unique, 2003
22:20
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Dragan Potočnik, Pesem za Sinin Džan
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Aktualno: Mirko Krašovec, nekdanji ekonom Nadškofije Maribor, prekinil molk
11:15
2864. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
11:45
Videospot dneva
11:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:45
Iz oddaje Dobro jutro
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Mojca in medvedek Jaka: Plešimo skupaj
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Aleš Šteger, Na kraju zapisano 6: Solovski, Rusija
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Planet polka: Alpski kvintet, ansambel Storžič (7)
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Aleš Šteger, Na kraju zapisano 6: Solovski, Rusija
21:10
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
21:35
LEPOTE SVETA: Islandija, 3. del
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
ROBO TV 3
10:30
SKRBIMO ZA ZDRAVJE: Hujšajmo zdravo
11:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:25
Iz oddaje Dobro jutro
13:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIŠ MAŠ: Ali so bobri tudi pri nas?
18:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivo Stropnik, Drevo
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Azija, 2005
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN: Unique, 2003
22:20
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivo Stropnik, Drevo
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Nočni program