Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
08:00
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
08:45
FIA Karting European Championship... Komentator: Luka Potočnik.
09:15
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
11:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
13:00
Dokumentarec... Komentator: Marko Premrl.
13:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
15:15
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
17:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:00
FIA Pure Motorsport... Komentator: Luka Potočnik.
19:30
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
21:30
2. Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
23:15
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
04:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
05:00
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
05:45
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
06:30
Dokumentarec... Komentator: Luka Potočnik.
06:45
World of Free Sports... Komentator: Luka Potočnik.
07:15
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
09:15
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
Silk Way Rally 2021... Komentator: Luka Potočnik.
13:30
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:15
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
17:15
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
19:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
21:00
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
21:30
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
23:15
2. Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Prijateljska tekma... Komentator: Kenny Jan.
06:45
FIA Pure Motorsport... Komentator: Luka Potočnik.
07:15
2. Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
09:15
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
13:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
15:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
16:45
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
18:30
XTERRA Adventures... Komentator: Luka Potočnik.
19:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
21:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
22:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:00
Dokumentarec... Komentator: Luka Potočnik.
23:15
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
00:00
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
00:45
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.