Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
07:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
09:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
Kvalifikacije za Ligo prvakov... Komentator: Uroš Puš.
13:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
15:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
19:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
21:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
22:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:00
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
23:45
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
00:30
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
01:00
Euro 2020... Komentator: Luka Cotič.
03:00
IIHF SP elitne divizije 2021... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
07:00
Alpska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
13:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
15:00
World of Free Sports... Komentator: Luka Potočnik.
15:30
FIA Karting European Championship... Komentator: Luka Potočnik.
16:00
Euro 2020... Komentator: Nejc Mravlja.
18:25
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
20:30
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
22:30
Silk Way Rally 2021... Komentator: Luka Potočnik.
23:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
01:00
Kvalifikacije za Ligo prvakov... Komentator: Uroš Puš.
03:00
IIHF SP elitne divizije 2021... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
07:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
09:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
11:30
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
13:25
2. Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
15:30
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
16:15
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
17:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
19:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
21:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
23:00
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
01:00
Euro 2020... Komentator: Luka Cotič.
03:00
IIHF SP elitne divizije 2021... Komentator: Luka Cotič.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.