Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
2. Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
Kvalifikacije za Ligo prvakov... Komentator: Uroš Puš.
11:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
15:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
19:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
21:00
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
21:30
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
22:15
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
23:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
01:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Euro 2020... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Euro 2020... Komentator: Nejc Mravlja.
07:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
09:00
Euro 2020... Komentator: Nejc Mravlja.
12:00
FIA Karting European Championship... Komentator: Luka Potočnik.
12:30
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
13:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
14:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
15:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
17:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
21:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
23:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
01:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Kvalifikacije za Ligo prvakov... Komentator: Uroš Puš.
05:00
Euro 2020... Komentator: Gregor Gajšek.
07:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
09:00
Kvalifikacije za Ligo prvakov... Komentator: Uroš Puš.
11:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
15:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
17:00
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
17:45
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
18:25
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
20:30
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
21:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
23:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
01:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Euro 2020... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Euro 2020... Komentator: Primož Podsedenšek.