Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ: Zakaj je spanje pomembno
09:40
prestrukturiranje premogovnih regij, posnetek izredne seje MO Velenje
11:00
Jutranji pogovori 1
12:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:55
Mali koncert iz Glasbene šole Velenje: Irena Grafenauer, flavta
13:25
IZBRANO IZ ARHIVA: Festival narodno-zabavne glasbe Vurberk 2014, 1. del
14:30
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ciril Cesar, Pot v svetlobo
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka: Kaj prinaša srečo?
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Peter Kolšek, Refošk
18:45
Dotiki gora: Gorovje Taurus in Kapadokija
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Regionalne novice tega tedna
20:25
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Boris A. Novak, Vrtoglavica
20:30
Koncert Big banda orkestra Slovenske vojske, gost Vlatko Stefanovski
22:00
Popotniške razglednice: Kuba, 2005
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ: Zakaj je spanje pomembno
09:40
2863. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
Regionalne novice tega tedna
10:45
Kdo je bil Anton Perko?
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Jutranji pogovori 1
13:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:35
IZBRANO IZ ARHIVA: Festival narodno-zabavne glasbe Vurberk 2014, 2. del
15:45
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV 28
18:15
Medved išče pestunjo, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Julian Kornhauser, Urad za poezijo
18:45
IZBRANO IZ ARHIVA: Odprta tema, Zdrav dih za navdih, 2002
19:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Planet polka: ansambel Spev, Alpski kvintet (6)
21:00
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Arben Idrizi, Prišel je neki čas
21:05
Jutranji pogovori 2
22:35
Mali koncert iz Glasbene šole Velenje: Orgelski koncert
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2863. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
LEPOTE SVETA: Islandija, 3. del
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Karol Chmel, Sramotilni steber
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Županja z vami: Marijana Cigala, županja Občine Dravograd
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Kratek koncert, Klape v Stožicah: klapa Jelsa
21:15
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Karol Chmel, Sramotilni steber
21:20
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 4
22:05
Videospot dneva
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program