Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
08:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2021... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
MXGP... Komentator: Luka Potočnik.
11:30
Kvalifikacije za Ligo prvakov... Komentator: Uroš Puš.
13:25
2. Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
15:30
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:15
Dokumentarec... Komentator: Luka Potočnik.
19:30
FIA Pure Motorsport... Komentator: Luka Potočnik.
20:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
20:25
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
22:30
World of Free Sports... Komentator: Luka Potočnik.
23:00
XTERRA Adventures... Komentator: Luka Potočnik.
23:30
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
00:15
Silk Way Rally 2021... Komentator: Luka Potočnik.
00:45
Dokumentarec... Komentator: Marko Premrl.
01:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Euro 2020... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Euro 2020... Komentator: Luka Cotič.
07:00
Kvalifikacije za Ligo prvakov... Komentator: Uroš Puš.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2021... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
11:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
11:30
World of Free Sports... Komentator: Luka Potočnik.
12:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
14:00
Euro 2020... Komentator: Luka Potočnik.
15:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:00
Formula Regional European Championship... Komentator: Luka Potočnik.
19:45
Prva liga Telemach... Komentator: Gregor Žvab.
20:15
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
22:30
Kvalifikacije za Ligo prvakov... Komentator: Uroš Puš.
00:30
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
01:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Euro 2020... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Euro 2020... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
Prijateljska tekma... Komentator: Kenny Jan.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2021... Komentator: Luka Cotič.
11:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
13:00
Euro 2020... Komentator: Nejc Mravlja.
15:30
Silk Way Rally 2021... Komentator: Luka Potočnik.
16:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
Euro 2020... Komentator: Nejc Mravlja.
21:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
23:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
01:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
03:45
Formula Regional Europe... Komentator: Luka Potočnik.
04:30
FIA Pure Motorsport... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Euro 2020... Komentator: Luka Cotič.