Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Domači napev, glasba
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Narava zdravi tržnica - Tradicionalna medicina, izobraževalno-svetovalna oddaja
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
11:30
TV Market, televizijska prodaja
12:00
Melodije Dalmacije, zabavna glasba
13:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
14:00
Halo zdravnik, pogovorna oddaja
15:00
Dober večer župan, pogovorna oddaja
16:00
Od sekunde do sekunde, (From one second to the next), dokumentarna oddaja
16:45
Guitar duo – Bulatović & Nikčević, posnetek koncerta iz Žabljaka
17:30
Narava zdravi tržnica - Tradicionalna medicina, izobraževalno-svetovalna oddaja
18:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
19:00
Domači napev, glasba
20:00
Tanja Žagar – 10 let, concert iz dvorane Tivoli
21:30
Igrajo: Joe Lara, Udo Kier, January Isaac….
23:05
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
00:05
Dober večer župan, pogovorna oddaja
01:05
Nočni program
07:00
Igrajo: Y. Mironov, V. Mashkov, E. Lyadova, S. Garmash, Ch. Hamatova, P. Mamonov...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
12:30
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Melodija Dalmacije, zabavna glasba
13:30
TV Market, televizijska prodaja
15:00
Najlepše tržnice sveta, dokumentarna oddaja
16:00
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
16:45
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Country mix, glasba
20:00
Igrajo: Polina Syrkina, Tatiana Arntgoltz, Nicolay Bortz, Olga Maneeva...
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Oči Pangolina, dokumentarna oddaja
22:15
Guitar duo – Bulatović & Nikčević, posnetek koncerta iz Kotorja
23:00
Igrajo: Steven Bauer, Sally Kirkland, Nick Mancuso...
00:55
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:55
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
02:25
Nočni program
07:00
Igrajo: Polina Syrkina, Tatiana Arntgoltz, Nicolay Bortz, Olga Maneeva...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Slovenski video coctail, zabavna glasba
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Pričevalci slovenske osamosvojitve, dokumentarna oddaja
15:00
Grajske melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
16:30
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
Dober večer župan, pogovorna oddaja
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Poročilo iz državnega zbora, pregled dneva
22:00
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
22:45
Igrajo: Alexey Morozov, Nadezda Bakhtina, Adelina Gizatoullina...
23:45
Halo zdravnik, pogovorna oddaja
00:45
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:45
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
02:15
Nočni program