Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
Extreme E... Komentator: Aljoša Novak.
09:00
Hankook 24H Series 2022... Komentator: Luka Potočnik.
10:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Andrej Razdrh.
12:00
USL Championship... Komentator: Luka Cotič.
13:50
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Luka Potočnik.
14:35
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Luka Potočnik.
15:30
Bundesliga magazin... Komentator: Marko Premrl.
16:00
Športoralno z Barbaro Pirh.
16:55
Extreme E... Komentator: Aljoša Novak.
19:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:00
3, 4, Šport!... Komentator: Gregor Žvab.
20:30
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
21:30
3, 4, Šport!... Komentator: Gregor Žvab.
22:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:00
USL Championship... Komentator: Nejc Mravlja.
01:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
03:00
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
05:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
USL Championship... Komentator: Nejc Mravlja.
09:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
11:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Andrej Razdrh.
13:00
Extreme E... Komentator: Aljoša Novak.
15:00
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
15:30
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
15:45
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
17:45
Bundesliga magazin... Komentator: Marko Premrl.
18:10
Poljska liga, moški... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:00
Extreme E... Komentator: Gregor Žvab.
21:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
22:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
00:00
Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
02:00
Hankook 24H Series 2022... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
07:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
Bundesliga magazin... Komentator: Marko Premrl.
09:30
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
10:00
Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
12:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
14:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
15:00
Extreme E... Komentator: Aljoša Novak.
17:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Andrej Razdrh.
19:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
19:15
Poljska liga, moški... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:45
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
21:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
23:00
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Luka Potočnik.
23:45
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Luka Potočnik.
00:30
Evropska serija... Komentator: Gregor Žvab.
03:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Bundesliga... Komentator: Rene Vidmar.