Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Miš maš, Zaplešimo balet
11:00
Poletna ponovitev: Dober večer, g. predsednik, Janez Janša
12:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:35
Iz oddaje Dobro jutro
13:25
Videospot dneva
13:30
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš, Pasti interneta
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Videospot dneva
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
3140. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Sodobna umetnost
20:45
Dotiki gora: Snežnik
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Iz našega arhiva: Parada humorja 1994
22:50
Videospot dneva
22:55
Iz oddaje Dobro jutro
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Miš maš, Spoznajmo Evropo
11:00
3140. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Iz oddaje Dobro jutro
12:50
Videospot dneva
12:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Kraljična na zrnu graha, gledališka predstava za otroke
18:35
ROBO TV 33
18:50
Spoznajmo jih …
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami: Franjo Naraločnik, župan Občine Ljubno
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Poletna ponovitev: POP CORN, Gregor Ravnik, Hellcats, Žan Videc
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Miš maš, Naučimo se balinati
10:55
3140. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
11:25
Župan z vami: Franjo Naraločnik, župan Občine Ljubno
12:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:55
Iz oddaje Dobro jutro
13:45
Videospot dneva
13:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Mojca in medvedek Jaka, Pikin časovni stroj
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Videospot dneva
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Poletna ponovitev: Naj viža, ansambel Šepet
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Dober pogled, oddaja o lovstvu
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program