Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Žiga Ikič.
08:45
Trail Menorca... Komentator: Luka Potočnik.
09:15
Liga Nova KBM... Komentator: Luka Cotič.
10:45
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
12:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
14:30
Španska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
16:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
18:30
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
19:00
FIFG 500... Komentator: Nejc Mravlja in Matija Brodnjak.
21:30
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
23:15
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Matej Rožič Mavrič.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Rene Vidmar.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Urban Kolman.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Rene Vidmar.
06:45
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
07:45
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
08:45
FIA Pure Motorsport... Komentator: Luka Cotič.
09:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
10:45
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
12:30
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Matej Rožič Mavrič.
14:30
Španska liga... Komentator: Urban Kolman.
16:00
FIFG 500... Komentator: Nejc Mravlja in Matija Brodnjak.
18:30
Golden Trail World Series... Komentator: Luka Potočnik.
19:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
19:30
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
22:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:30
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Urban Kolman.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
06:45
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
07:45
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
08:45
Liga Nova KBM... Komentator: Klemen Verlič.
10:15
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:00
FIFG 500... Komentator: Nejc Mravlja in Matija Brodnjak.
14:30
Španska liga... Komentator: Urban Kolman.
16:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Matej Rožič Mavrič.
18:00
Czech Tour... Komentator: Uroš Puš.
19:30
2. Bundesliga... Komentator: Rene Vidmar.
21:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
22:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:30
Eredivisie... Komentator: Rene Vidmar.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Rene Vidmar.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.