Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:30
Eredivisie... Komentator: Primož Podsedenšek.
10:30
2. Bundesliga... Komentator: Žiga Ikič.
12:30
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
14:25
Eredivisie... Komentator: Nejc Mravlja.
16:30
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
16:55
Italijanska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:55
Italijanska liga... Komentator: Klemen Verlič.
21:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
22:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
23:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
00:00
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
02:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
02:30
Bundesliga magazin... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Italijanska liga... Komentator: Klemen Verlič.
06:45
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
09:15
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
Eredivisie... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
14:45
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
16:45
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
18:30
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
19:30
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
20:30
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
21:30
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
23:30
Italijanska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Eredivisie... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
06:45
FIA European Truck Championship... Komentator: Gregor Žvab.
07:15
2. Bundesliga... Komentator: Žiga Ikič.
09:15
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
11:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
Formula Regional European Championship... Komentator: Gregor Žvab.
13:30
Italijanska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:15
Eredivisie... Komentator: Nejc Mravlja.
17:15
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
19:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
19:30
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
21:30
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
22:30
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
23:30
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
00:30
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
01:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.