Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Igrajo: Alexey Morozov, Nadezda Bakhtina, Adelina Gizatoullina...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Slovenski video coctail, zabavna glasba
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Melodije Dalmacije, zabavna glasba
15:00
Tanja Žagar – 10 let, concert iz dvorane Tivoli
16:30
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Čajanka za dušo, pogovorna oddaja
19:30
Slovenski video coctail, zabavna glasba
20:00
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah
21:00
Narava zdravi tržnica – Mic Mengeš & Dr. Clark, izobraževalno-svetovalna oddaja
22:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
22:30
Dober večer župan, pogovorna oddaja, pon
23:30
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
00:15
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:15
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
01:45
Nočni program
07:00
Dober večer župan, pogovorna oddaja, pon
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Yugo izbor, glasba
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
TV Market, televizijska prodaja
13:40
Igrajo: Antonio Sabato Jr., Shannon Lee, William Zabka...
15:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah
16:30
Narava zdravi tržnica – Mic Mengeš & Dr. Clark, izobraževalno-svetovalna oddaja
17:30
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Šlager parada narodno-zabavna glasba
20:00
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
20:45
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:15
Halo zdravnik, pogovorna oddaja
22:15
Igrajo: Y. Mironov, V. Mashkov, E. Lyadova, S. Garmash, Ch. Hamatova, P. Mamonov...
23:15
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
00:15
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:15
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:45
Nočni program
07:00
Halo zdravnik, pogovorna oddaja
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Country mix, glasba
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Igre na srečo: razvada, bolezen ali dobičkonosen posel?, dokumentarna oddaja
15:00
Narava zdravi tržnica – Mic Mengeš & Dr. Clark, izobraževalno-svetovalna oddaja
16:00
Igrajo: Y. Mironov, V. Mashkov, E. Lyadova, S. Garmash, Ch. Hamatova, P. Mamonov...
17:00
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
Igrajo: Joe Lara, Udo Kier, January Isaac….
21:35
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
22:05
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
22:50
Grajske melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
00:20
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:20
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:50
Nočni program