Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
07:30
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:30
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Luka Potočnik.
10:15
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
Hankook 24H Series 2022... Komentator: Luka Potočnik.
12:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Andrej Razdrh.
14:00
Extreme E... Komentator: Aljoša Novak.
16:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
20:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
21:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
23:00
Poljska liga, moški... Komentator: Primož Podsedenšek.
00:30
Bundesliga magazin... Komentator: Nejc Mravlja.
01:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Bundesliga... Komentator: Rene Vidmar.
07:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Andrej Razdrh.
11:00
Extreme E... Komentator: Aljoša Novak.
13:00
USL Championship... Komentator: Uroš Puš.
15:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
19:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
21:00
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
21:30
Poljska liga, moški... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
00:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
01:00
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Luka Potočnik.
01:45
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Luka Potočnik.
02:30
Evropska serija... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
Extreme E... Komentator: Aljoša Novak.
07:00
Bundesliga... Komentator: Gregor Žvab.
09:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Luka Potočnik.
11:45
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Luka Potočnik.
12:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
13:00
USL Championship... Komentator: Uroš Puš.
15:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
17:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Andrej Razdrh.
18:50
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
21:30
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
22:30
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
00:30
Bundesliga... Komentator: Marko Premrl.
01:00
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
04:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
05:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.