Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Župan z vami: Darko Menih, župan Občine Šoštanj
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kasaške dirke - reportaža
18:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj
18:55
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2877. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Kepa
20:50
Marko Škugor, koncert, 1. del
21:55
Spoznajmo jih … Beremo skupaj
22:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 13
22:35
Videospot dneva
22:40
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2877. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Iz oddaje Dobro jutro
12:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
ROBO TV 9
18:20
Malinova babica, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami: Jože Kužnik, župan Občine Polzela
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, zabavnoglasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Kasaške dirke
11:05
Videospot dneva
11:10
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Iz oddaje Dobro jutro
12:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Mojca in medvedek Jaka: Ježek, teka, teka
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj
21:10
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
22:00
Futsal magazin, oddaja o tekmah 1. slovenske futsal lige
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program