Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
05:31
Stipe u gostima (5), humoristična serija (17/20)
06:04
Bonton: Čari azijske kuhinje
06:07
Treća dob
06:32
Vijesti na njemačkom jeziku
06:39
Baština u objektivu: Carl Seidl u Opatiji (R)
06:44
Na rubu znanosti: Vučedol
07:34
Lijepom našom: Samobor (2. dio) (R)
08:40
NDH: Nova Europa, dokumentarna serija (48:29) (2/12)
09:28
Hrvatske špilje: Tajna vrata Velebita, dokumentarna serija (2/3)
09:57
Vinjeta (R)
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Dnevnik 2
10:57
#ORMAR: Stara odjeća, dokumentarna reportaža
11:01
Vrtlarica: Vrtne grahorice (R)
11:29
Pogled preko granice - Hrvati u BiH
11:54
Vijesti na engleskom jeziku
12:01
Kod nas doma - petak, 24. rujna - Dalmatino
12:46
Otvoreno (R)
13:31
Stipe u gostima (5), humoristična serija (17/20)
14:04
Bonton: Čari azijske kuhinje
14:07
Treća dob
14:32
Vijesti na njemačkom jeziku
14:39
Baština u objektivu: Carl Seidl u Opatiji (R)
14:44
Na rubu znanosti: Vučedol
15:34
Lijepom našom: Samobor (2. dio) (R)
16:40
NDH: Nova Europa, dokumentarna serija (48:29) (2/12)
17:28
Hrvatske špilje: Tajna vrata Velebita, dokumentarna serija (2/3)
17:57
Vinjeta (R)
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Dnevnik 2
18:57
#ORMAR: Stara odjeća, dokumentarna reportaža
19:01
Vrtlarica: Vrtne grahorice (R)
19:29
Pogled preko granice - Hrvati u BiH
19:54
Vijesti na engleskom jeziku
20:01
Kod nas doma - petak, 24. rujna - Dalmatino
20:46
Otvoreno (R)
21:31
Stipe u gostima (5), humoristična serija (17/20)
22:04
Bonton: Čari azijske kuhinje
22:07
Treća dob
22:32
Vijesti na njemačkom jeziku
22:39
Baština u objektivu: Carl Seidl u Opatiji (R)
22:44
Na rubu znanosti: Vučedol
23:34
Lijepom našom: Samobor (2. dio) (R)
00:40
NDH: Nova Europa, dokumentarna serija (48:29) (2/12)
01:28
Hrvatske špilje: Tajna vrata Velebita, dokumentarna serija (2/3)
01:57
Vinjeta (R)
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
Genetsko podrijetlo Hrvata: Afrički Adam i Eva, dokumentarna serija (1/4)
03:27
Ultima brsa, dokumentarni film (2010.) (28:03)
03:56
Informativka: Šport za djecu (R)
04:00
Vijesti na engleskom jeziku
04:07
Kod nas doma
04:52
Otvoreno
05:37
Što je klasik?
06:17
Vijesti na njemačkom jeziku
06:24
Sunčana strana Prisavlja: Mayales i Natali Dizdar, snimka prijenosa koncerta
07:54
Knjiga ili život: Aleksandar Prokopiev i Borivoj Radaković (R)
08:29
I to je Hrvatska: Benkovac (Benkovački sajam) (R)
08:42
Znanstveni krugovi
09:07
(Re)kreativac - Dizanje utega (2018.)
09:32
Otkrivamo Hrvatsku: Babina Greda (R)
09:57
Vinjeta (R)
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Dnevnik 2
10:57
Genetsko podrijetlo Hrvata: Afrički Adam i Eva, dokumentarna serija (1/4)
11:27
Ultima brsa, dokumentarni film (2010.) (28:03)
11:56
Informativka: Šport za djecu (R)
12:00
Vijesti na engleskom jeziku
12:07
Kod nas doma
12:52
Otvoreno
13:37
Što je klasik?
14:17
Vijesti na njemačkom jeziku
14:24
Sunčana strana Prisavlja: Mayales i Natali Dizdar, snimka prijenosa koncerta
15:54
Knjiga ili život: Aleksandar Prokopiev i Borivoj Radaković (R)
16:29
I to je Hrvatska: Benkovac (Benkovački sajam) (R)
16:42
Znanstveni krugovi
17:07
(Re)kreativac - Dizanje utega (2018.)
17:32
Otkrivamo Hrvatsku: Babina Greda (R)
17:57
Vinjeta (R)
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Dnevnik 2
18:57
Genetsko podrijetlo Hrvata: Afrički Adam i Eva, dokumentarna serija (1/4)
19:27
Ultima brsa, dokumentarni film (2010.) (28:03)
19:56
Informativka: Šport za djecu (R)
20:00
Vijesti na engleskom jeziku
20:07
Kod nas doma
20:52
Otvoreno
21:37
Što je klasik?
22:17
Vijesti na njemačkom jeziku
22:24
Sunčana strana Prisavlja: Mayales i Natali Dizdar, snimka prijenosa koncerta
23:54
Knjiga ili život: Aleksandar Prokopiev i Borivoj Radaković (R)
00:29
I to je Hrvatska: Benkovac (Benkovački sajam) (R)
00:42
Znanstveni krugovi
01:07
(Re)kreativac - Dizanje utega (2018.)
01:32
Otkrivamo Hrvatsku: Babina Greda (R)
01:57
Vinjeta (R)
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
Romano Bolković - 1 na 1, talk show
03:48
Informativka: Državni zavod za statistiku (R)
03:52
Vijesti na engleskom jeziku
03:59
Kod nas doma
04:44
Otvoreno
05:31
Eko zona
05:56
Labirint
06:21
Znanstvena petica - portreti: Siniša Slijepčević
06:28
Vijesti na njemačkom jeziku
06:35
Baština u objektivu: Crkva i samostan sv. Marije
06:40
Luda kuća (3), humoristična serija (2/34)
07:10
U svom filmu: Tatjana Matejaš Tajči
08:00
Hrvatska za 5: Medicinske sestre u palijativnoj skrbi
08:50
Luka i prijatelji: Fantazija
09:15
Bilješke o jeziku:
09:30
Trenutak za sjećanje: Žene u Domovinskom ratu
09:31
#ON I ONA: Kvačica, dokumentarna reportaža
09:35
#(R)EVOLUCIJA: Društvene mreže, dokumentarna reportaža
09:40
Trenutak za sjećanje: Bjelovar
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:59
Romano Bolković - 1 na 1, talk show
11:49
Informativka: Državni zavod za statistiku
11:54
Vijesti na engleskom jeziku
12:01
Kod nas doma
12:46
Otvoreno
13:31
Eko zona
13:56
Labirint
14:21
Znanstvena petica - portreti: Siniša Slijepčević
14:28
Vijesti na njemačkom jeziku
14:35
Baština u objektivu: Crkva i samostan sv. Marije
14:40
Luda kuća (3), humoristična serija (2/34)
15:10
U svom filmu: Tatjana Matejaš Tajči
16:00
Hrvatska za 5: Medicinske sestre u palijativnoj skrbi
16:50
Luka i prijatelji: Fantazija
17:15
Bilješke o jeziku:
17:30
Trenutak za sjećanje: Žene u Domovinskom ratu
17:31
#ON I ONA: Kvačica, dokumentarna reportaža
17:35
#(R)EVOLUCIJA: Društvene mreže, dokumentarna reportaža
17:40
Trenutak za sjećanje: Bjelovar
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:59
Romano Bolković - 1 na 1, talk show
19:49
Informativka: Državni zavod za statistiku
19:54
Vijesti na engleskom jeziku
20:01
Kod nas doma
20:46
Otvoreno
21:31
Eko zona
21:56
Labirint
22:21
Znanstvena petica - portreti: Siniša Slijepčević
22:28
Vijesti na njemačkom jeziku
22:35
Baština u objektivu: Crkva i samostan sv. Marije
22:40
Luda kuća (3), humoristična serija (2/34)
23:10
U svom filmu: Tatjana Matejaš Tajči
00:00
Hrvatska za 5: Medicinske sestre u palijativnoj skrbi
00:50
Luka i prijatelji: Fantazija
01:15
Bilješke o jeziku:
01:30
Trenutak za sjećanje: Žene u Domovinskom ratu
01:31
#ON I ONA: Kvačica, dokumentarna reportaža
01:35
#(R)EVOLUCIJA: Društvene mreže, dokumentarna reportaža
01:40
Trenutak za sjećanje: Bjelovar
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:59
Dolina sunca, serija (22/210)
03:39
#MALE PRIČE: Neobično prijateljstvo, dokumentarna reportaža
03:44
Informativka: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
03:49
Vijesti na engleskom jeziku
03:56
Kod nas doma
04:41
Otvoreno