Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
FIA European Truck Championship... Komentator: Gregor Žvab.
07:15
2. Bundesliga... Komentator: Žiga Ikič.
09:15
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
11:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
Formula Regional European Championship... Komentator: Gregor Žvab.
13:30
Italijanska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:15
Eredivisie... Komentator: Nejc Mravlja.
17:15
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
19:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
19:30
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
21:30
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
22:30
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
23:30
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
00:30
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
01:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
06:45
Formula Regional European Championship... Komentator: Gregor Žvab.
07:15
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
09:15
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
13:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
14:00
Dokumentarec... Komentator: Marko Premrl.
14:15
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
16:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
17:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
18:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Klemen Gerčar.
19:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
21:00
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
21:30
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
23:15
2. Bundesliga... Komentator: Žiga Ikič.
01:15
Italijanska liga... Komentator: Klemen Verlič.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Žiga Ikič.
06:45
FIA European Truck Championship... Komentator: Gregor Žvab.
07:15
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
09:15
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
11:00
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
13:00
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
13:30
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
15:15
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
17:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
19:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
19:30
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler.
20:30
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler.
21:30
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
23:15
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
00:15
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Italijanska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.