Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2857. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 49
11:25
Kuhinjica, izobraĹľevalna oddaja
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Iz oddaje Dobro jutro
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
ROBO TV 23
18:20
Zlato srečo nosimo, Dvanajst mesecev, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Spoznajmo jih … Nives Gošnjak, Blaž Pogorevc, kitarski duo, GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraĹľevalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
ob začetku dobrodelne dražbe športnih rekvizitov
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN: Franci Celhar Ksiht, 2003
22:20
Spoznajmo jih … Nives Gošnjak, Blaž Pogorevc, kitarski duo, GŠ Velenje
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
NoÄŤni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
ob začetku dobrodelne dražbe športnih rekvizitov
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, IzobraĹľevalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Mojca in medvedek Jaka: Jaka osvaja bonton
18:45
Spoznajmo jih … kvartet flavt Con Brio, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraĹľevalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Planet polka: Ansambel Braneta KlavĹľarja, Vitezi Celjski (1)
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Spoznajmo jih … kvartet flavt Con Brio, GŠ Velenje
21:25
LEPOTE SVETA: Kitajska, 3. del
22:00
Velenje, mesto rocka: Naiossaion
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
NoÄŤni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
IZBRANO IZ ARHIVA: Skrbimo za zdravje, Lymska borelioza
11:15
Kuhinjica, izobraĹľevalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIĹ  MAĹ , oddaja za otroke
18:45
Spoznajmo jih … Tea Čerenak, Rok Žerdoner, kitarski duo, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraĹľevalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Severna Amerika, 2. del
20:40
Kratek koncert: Sredi zvezd 2008, Mauf
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
POP CORN: Franci Celhar Ksiht, 2003
22:35
Spoznajmo jih … Tea Čerenak, Rok Žerdoner, kitarski duo, GŠ Velenje
22:40
Videospot dneva
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:05
NoÄŤni program